OTTO Special Staffing

Operator linii produkcyjnej Padifood | 17.06 EUR/h

  • Umowa o pracę tymczasową
    12 000-17 000 zł brutto / mies.
  • Holandia zagranica

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Znasz j. angielski? Pracuj przy produkcji jednych z najpopularniejszych pakowanych dań azjatyckich w Holandii. SO DELICIOUS!

Miejsce pracy: Oss, Holandia

Zakres obowiązków

• Przygotowanie maszyn do produkcji (ustawienie formatu etykiet, testowanie, sprawdzanie i uruchamianie drukarek, ustawianie daty i odblokowywanie systemu)

• Dbanie o stan techniczny maszyn oraz utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

• Kontrola stanu materiałów eksploatacyjnych, zamawianie ich z magazynu

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym. W razie potrzeby i możliwości możesz wyrabiać nadgodziny w soboty, dzięki czemu zarobisz dodatkową kasę!

Wymagania

• Doświadczenie jako operator w branży spożywczej lub na produkcji

• Gotowość na przestrzeganie zasad higieny w branży HACCP (brak biżuterii, noszenie maski na twarzy, rękawiczek i białego fartucha, zakrywania włosów czepkiem)

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy

• Wysoką stawkę godzinową: 17.06 EUR (15.75 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)

• Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy np. Velp-Grave/ Herpen

• Zwrot za ewentualne dojazdy własnym samochodem 0,21 centa za km; maks. 6,30 euro dziennie.

Co my, jako agencja pracy możemy Ci zagwarantować?

• Cotygodniowe wypłaty

• Minimum formalności - rekrutacja online

• Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki zdrowotnej

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Zorganizowane zakwaterowanie i transport - jeśli potrzebujesz!

• Operations Service Center, czyli telefoniczny helpdesk działający 24/7

• Wygodna aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

• Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników np. Fit'at'OTTO

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE 3

Praca przez agencję to często tylko początek! Wielu pracowników tymczasowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt u jednego z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO. Interesujące?

  • Program poleceń pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane@ottoworkforce.pl.
    Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w oparciu
    o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące
Dodana
Wygasa (za 30 dni)